Kolekcje tkanin

Gatunki i kolory tkanin zostały dobrane, aby ściany tapicerowane i zagłówki tapicerowane spełniały najbardziej wymagające gusta klientów. Panele tapicerowane Cosywall podążają za światowymi trendami designu.

Sevilla

Gładka tkanina o strukturze grubego płótna. Dodatkowo pokryta teflonową apreturą, która zapobiega wchłanianiu cieczy. Redukuje poplamienie sokami, kawą lub herbatą.

Marbella

Elegancka miła w dotyku tkanina welurowa. Dzięki technologii Multikolor uzyskano efekt wełnianego flauszu. Tkanina dodatkowo pokryta apreturą ograniczającą wchłanianie rozlanych płynów, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Madryt

Elegancka miła w dotyku tkanina welurowa w bogatej gamie kolorystycznej. Tkanina dodatkowo pokryta apreturą ograniczającą wchłanianie rozlanych płynów, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Trio

To wytrzymała elegancka tkanina w modnych kolorach. Oferowana w trzech różnych fakturach materiału przy zachowaniu identycznego koloru. Umożliwia to swobodne łączenie w ciekawych aranżacjach. Tkanina posiada atest antygrzybiczy i antybakteryjny.

Almeria

Gładka tkanina pleciona z dodatkiem naturalnego lnu. Kolor melanż. Dostępna w jednolitym kolorze i z nowoczesnym geometrycznym wzorem.

Ibiza

Tkanina gładka pleciona. Feria kolorów połączonych ze sobą w ciekawą mozaikę. Dzięki zestawieniu z jednokolorowymi tkaninami można uzyskać bardzo ciekawy efekt.

Bilbao

Tkanina inspirowana koronkami. Tło o jedwabistym połysku z haftem lekko połyskliwą nitką. Trójwymiarowy efekt kontrastowy lub stonowany.

Estella

Wysokiej jakości skóra ekologiczna o gładkiej powierzchni z delikatnym tłoczeniem imitującym skórę naturalną. Dzięki temu, że nie chłonie wilgoci jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Barcelona

Gładka grubo tkana tkanina o bawełnianym chwycie. Pepitki, paski, kratki to najmodniejsze wzory.

Granada

Skóra ekologiczna o wyraźnie, grubej strukturze imitującej skórę naturalną. Dzięki temu, że nie chłonie wilgoci jest bardzo łatwa w utrzymaniu.